PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Sięgnij po nasze interaktywne pomoce edukacyjne

aktualnosci

Drodzy rodzice.
Szukacie pomysłu na twórcze zajęcia z dziećmi? Śpieszymy z przypomnieniem, że na naszym profilu na fb oraz na naszej stronie internetowej www.gigantymocy.pl/edukacja-zdalna w poszczególnych kafelkach znajdziesz ciekawe filmowe poradniki, interaktywne tablice Thinglink i projekty graficzne. Zapraszamy do zapoznania się również z aktualnymi propozycjami edukacyjnymi, przygotowanymi przez naszych edukatorów:

- serią tablic interaktywnych ThingLink pn. „Człowiek”,
- serią tablic interaktywnych ThingLink pn. „Wiosna”,
- serią tablic interaktywnych ThingLink pn. „Z pamiętnika Pana Dzika”,
- animacjami edukacyjnymi z serii „Gigusie rymują i dzieci edukują”,
- cyklem filmików pn. „Domowy ogródek”,
- infografikami z serii „Wielcy odkrywcy",
- infografikami z serii „Przysłowia na początek miesiąca”,
- infografikami z serii „Trudne słówka”.

Sięgnijcie do nich, a zyskacie pomysły na twórcze zajęcia i wiedzę z zakresu różnych dziedzin nauki. Pobierajcie, korzystajcie, bawcie się i uczcie. Kreatywnie!
Życzymy udanej zabawy i pozdrawiamy serdecznie!

Pracownicy Gigantów Mocy

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT