PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Z okazji Światowego Dnia Ziemi - ucz się z nami interaktywnie

aktualnosci

Drodzy rodzice.

Szukacie ciekawej oferty edukacyjnej dla dzieci o charakterze ekologicznym? Specjalnie z myślą o Waszych milusińskich, z okazji Światowego Dnia Ziemi postanowiliśmy udostępnić grę online, którą opracowała grupa edukatorów z EkoEksperymentu. Przyjmijcie więc nasze zaproszenie i włączcie się do zabawy we wnętrzu wirtualnego domu, tak by razem z rodziną Łaskotków zyskać wiedzę o podstawowych nawykach ekologicznych (prawidłowych wyborach zakupowych, oszczędzaniu wody, prądu czy zasobów naturalnych). Gra przeznaczona jest dla grupy wiekowej 5-11 lat i oparta jest na przyjaznych dzieciom ilustracjach i animacjach. Uzupełniają ją scenariusze i materiały dodatkowe (infografiki, plakaty i karty ćwiczeń).
Aby, zagrać w grę kliknij na wybrany przez siebie pokój wirtualnego domu. To co, gotowi do zabawy? 

 

 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT