PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Ekspozycja PGE Giganty Mocy będzie zamknięta do 18 kwietnia 2021 r.

aktualnosci

Drodzy Goście,

W związku z przedłużeniem obowiązujących obostrzeń związanych z pandemią #Covid19, ekspozycja PGE Giganty Mocy od 9 kwietnia do 18 kwietnia 2021 r. pozostaje nadal nieczynna dla zwiedzających.

W dalszym ciągu odwołane zostają wszystkie zajęcia dodatkowe w tym warsztaty dla grup zorganizowanych oraz zajęcia „Klubu GIGAodkrywców”. O wznowieniu działalności muzeum poinformujemy Was na naszych stronach internetowych.

Nadal pracować będziemy online, a efektami naszej pracy będziemy się z Wami dzielić na stronie https://www.gigantymocy.pl/zdalna-edukacja oraz na naszym profilu społecznościowym.

Zachęcamy Was do korzystania z naszych otwartych zasobów.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy, kontaktujcie się z naszym Biurem Obsługi Klienta:

- 44635192

- 503119739

- rezerwacje@gigantymocy.pl.

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dużo zdrówka.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT