PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

„HEJ ZŁOTKO!" | warsztaty biżuteryjne

wydarzenia

"HEJ ZŁOTKO!" to propozycja wakacyjnych zajęć dla sprytnych i zręcznych dzieciaków, lubiących budować z klocków, kreować i tworzyć. 

Na warsztatach rękodzielniczych wykonamy pomysłową i elegancką biżuterię z wykorzystaniem szklanych, drewnianych i plastikowych koralików, materiałów tekstylnych oraz elementów z bezpiecznej stali chirurgicznej. Będziemy przy tym rozbudzać kreatywność, puszczać wodze fantazji i ćwiczyć sprawność manualną.

Wspólnie stworzymy małe rękodzieło artystyczne w postaci broszek, kolczyków i medalionów, które dzieci będą mogły z dumą zaprezentować, nosząc osobiście lub przekazując bliskim. Warsztatom towarzyszyć będzie mini pokaz ozdobnych kamieni półszlachetnych i minerałów, podczas którego przekażemy uczestnikom wiele jubilerskich ciekawostek.

Młodzi twórcy dowiedzą się m.in. tego co ma wspólnego kryształ górski z lodem i który z kamieni nazywany jest kamieniem mądrości.

Bilety w cenie 19zł do nabycia on-line.

Data: 06.08.2020
Godzina: 10:00 – 11:00
Miejsce: sala warsztatowa 3.14 - MCK PGE GM
Wiek uczestników: Od 7 lat
Ilość miejsc: 10
Odpłatność: 19 zł
Instruktorzy: M. Guderska

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT