PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zapraszamy do udziału w sesji wyjazdowej Festiwalu, Nauki

wydarzenia

Drodzy Nauczyciele,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa oraz uczniów ostatnich klas szkół podstawowych, a także szkół ponadpodstawowych z województwa łódzkiego do udziału w IV Sesji Wyjazdowej „XX Łódzkiego Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki”, która zorganizowana zostanie w dniu 17 marca 2020r. (wtorek) w MCK PGE Gigantach Mocy w Bełchatowie.

Tegoroczna sesja festiwalowa, wzorem minionych lat, składać się będzie z dwóch bloków programowych o różnej tematyce, podczas których usłyszycie Państwo pracowników naukowych Wydziału Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego w trakcie ich pasjonujących wykładów.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zgłosić chęć uczestnictwa w wybranym bloku programowym (pierwszym lub drugim) mailowo na adres: i.froncala@gigantymocy.pl.

Liczba miejsc na wykładach jest ograniczona. O przyjęciu zgłoszenia decydować będzie jego data wpływu.

Wstęp na wykłady jest bezpłatny, ale prosimy wszystkie zainteresowane osoby o dokonanie wcześniejszej rezerwacji. 

Uczniów ostatnich klas szkół ponadpodstawowych zapraszamy ponadto do udziału w bezpłatnych warsztatach "Papiery do kariery", które zorganizowane zostaną również 17.03.2020r. w MCK PGE Gigantach Mocy przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji Narodowej Agencji Programu Erasmus+. Wiecej informacji o zajęciach znaleźć można TUTAJ.

Serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w wydarzeniu. 

 

WSPÓŁORGANIZATOR

 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT