PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Nowa oferta warsztatów na 2020 rok

wydarzenia

Drodzy Goście,

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wraz z początkiem stycznia w naszej ofercie edukacyjnej na 2020 rok pojawią się nasze topowe, najbardziej lubiane przez Was warsztaty!

Z myślą o najmłodszych uczestnikach zajęć, w ofercie dla klas 0-3 realizować będziemy, w oparciu o podstawę programową, zajęcia „Woltuś Górnikiem”.

W ofercie dla klas 4-6 szkół podstawowych nie zabraknie natomiast warsztatów przyrodniczych podczas, których nasi instruktorzy opowiedzą Wam o „czarnym złocie” i zaszczepią w młodych odkrywcach chęć do podglądania świata przez okular mikroskopu.

Wśród zajęć dla nastolatków i młodzieży szkolnej z klas 7-8 szkół podstawowych i szkół średnich pojawią się znane i lubiane warsztaty fizyczno-chemiczne: „Od węgla do gipsu” oraz nasze najnowsze zajęcia biologiczne „Mikroświat w makroskali”, na których uczniowie odświeżą umiejętność obsługi mikroskopu oraz poznają parametry i funkcje cyfrowych kamer mikroskopowych.

Pełną ofertę warsztatów edukacyjnych znajdziecie TUTAJ.

Sposób rezerwacji warsztatów edukacyjnych zostanie od 2.01.2020r. uproszczony, poprzez połączenie ich w pakiety z biletami wstępu do Ekspozycji PGE Giganty Mocy. Spakietowanie obu atrakcji (zwiedzania Ekspozycji i udziału w warsztatach) ułatwi i przyspieszy rezerwację i zakup biletów. Do naszego systemu rezerwacji i zakupu biletów przejdziecie klikając TUTAJ. 

W wybranym przez Was dniu, dostępnym w naszym terminarzu on-line, możecie zakupić pakiety edukacyjne dla maksymalnie 3 grup, liczących nie więcej niż 18 osób (plus 1 opiekun).

Jeśli nie jesteście zwolennikami internetowej rezerwacji i wolicie bezpośredni kontakt z naszymi pracownikami, do Waszej dyspozycji pozostają pracownicy naszego Biura Rezerwacji. Skontaktujecie się z nimi dzwoniąc pod numer telefonu: 446351922, 503119739 lub pisząc na adres: rezerwacje@gigantymocy.pl.  

Jeżeli natomiast, jesteście zainteresowani wyłącznie zwiedzaniem Ekspozycji bez warsztatów, kliknijcie ten LINK. Przekieruje on Was do strony, na której dostępność terminów i zakupicie bilety wstępu do PGE Gigantów Mocy.

Pozdrawiamy serdecznie.

Dyrekcja i pracownicy PGE Gigantów Mocy.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT