Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Lubisz fotografować? Zgłoś udział w konkursie "Energia Lasu"

wydarzenia

Zapraszamy do udziału w jesiennej edycji konkursu fotograficznego o tematyce przyrodniczej „Energia Lasu”. Organizatorem przedsięwzięcia jest Nadleśnictwo Bełchatów, któremu w inicjatywie partneruje Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie.

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać i przesłać w terminie do dnia 31.10.2018r. na adres Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie maksymalnie pięć autorskich fotografii odpowiadających idei konkursu „Energia Lasu”. Prace należy dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą tradycyjną. 

Do konkursu zapraszamy uczniów szkół podstawowych, klas gimnazjalnych oraz szkół ponadgimnazjalnych z powiatów: bełchatowskiego, radomszczańskiego, piotrkowskiego, pajęczańskiego i łaskiego, wyróżniających się zamiłowaniem do przyrody oraz pasją fotograficzną.  

Wszystkich zainteresowanych udziałem w akcji prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu oraz o wypełnienie i dostarczenie wraz z pracą konkursową załączonych do regulaminu oświadczeń.

Na uczestników konkursu czeka wiele cennych i atrakcyjnych nagród!

Regulamin konkursu

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT