PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

KONFERENCJA OŚWIATOWA "INNOWACJE W EDUKACJI - TRENDY 2019"

Zapraszamy Państwa do udziału w II Konferencji Oświatowej "Innowacje w edukacji - Trendy 2019", która odbędzie się w czwartek 14.11.2019r. w MCK PGE Gigantach Mocy w Belchatowie. Wydarzenie skierowane jest do dyrektorów i nauczycieli ze szkół podstawowych, średnich oraz przedszkoli, a także pedagogów.

Podczas wydarzenia poznacie Państwo innowacyjne, angażujące metody edukacji dzieci i młodzieży, a także nowości technologiczne, które uczynią Waszą pracę efektywniejszą i ułatwią Wam interakcję z uczniami.

Zachęcimy Was do dociekliwego, krytycznego i kreatywnego myślenia, a także do poszukiwania nowych rozwiązań. Przyniesiemy inspirację do pracy przedstawiając model lekcji 4ALL oparty o najlepsze praktyki pedagogiczne na świecie, o którym opowie Państwu Agnieszka Jastrzębska. Przybliżymy również Plan daltoński, który zaprezentuje Anna Sowińska.

O możliwościach jakie w sferę edukacji dzieci i młodzieży wnoszą nowe media (w tym również portale społecznościowe) opowiedzą podczas wydarzenia Oktawia Gorzeńska oraz Dawid Łasiński - przedstawiciele Microsoft Innovative Educator Expert. Konferencję zakończy natomiast prelekcja Marcina Skrabki, który wprowadzi Państwa w świat aplikacji mobilnych, służących kształceniu dzieci i młodzieży poprzez gamifikację, tworzenie gier mobilnych i interaktywną zabawę. 

Dzięki wiedzy jaką uzyskacie Państwo z naszej konferencji Wasze nauczanie stanie się bardziej efektywne i ciekawe.

Konferencja odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Bełchatowa.

 

Termin

Konferencja zorganizowana zostanie w czwartek 14 listopada 2019r.

 

Nasi Prelegenci

 

Miejsce

EKSPOZYCJA PGE GIGANTY MOCY w Bełchatowie (województwo łódzkie)
pl. Narutowicza 3, 97-400 Bełchatów

 

Program

Pełen program wydarzenia znaleźć można TUTAJ. 

 

Udział w konferencji

Nabór zgłoszeń został już zakończony.
Osoby, które nie dokonały jeszcze płatności za bilet, a przesłały swe zgłoszenie online najpóźniej w dniu 6.11.2019r., będą miały możliwość zakupu biletu w dniu konferencji w kasie MKC PGE Gigantów Mocy.  
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numerami: 446351910 oraz 446351911.

 

Dlaczego aspirujemy do roli Organizatora Konferencji Oświatowej? 

 

W minionym 2018 roku mieliśmy sposobność, a zarazem przyjemność organizacji konferencji oświatowej „Innowacje w edukacji – Trendy 2018”, dofinansowanej z funduszy europejskich.

Sukces przedsięwzięcia, a także dyskusja, dotycząca potrzeby organizacji tego rodzaju inicjatyw, jaka wywiązała się tuż po konferencji, zachęciły nas do pracy nad kolejną edycją wydarzenia – II Konferencją Oświatową „Innowacje w Edukacji – Trendy 2019”.

Postanowiliśmy włączyć się do debaty o polskiej oświacie, ze względu na to, iż jesteśmy interaktywnym muzeum i centrum edukacji nieformalnej, należącym do Stowarzyszenia „Społeczeństwo i Nauka” - ogólnopolskiej sieci instytucji non-profit ukierunkowanych na rozwój społeczeństwa oparty na edukacji, nauce, technice i innowacji. Edukacja dzieci i młodzieży to nasza codzienna praca i pasja. 

Znamy możliwości placówek popularyzujących naukę, stale poszukujących nowych rozwiązań na polu edukacji dzieci i młodzieży, każdego dnia poznajemy również oczekiwania i potrzeby naszych Gości - zarządzających oraz pracowników placówek oświatowych. Zdajemy sobie sprawę również w jak skomplikowanej sytuacji znajdują się obecnie dyrektorzy szkół oraz nauczyciele.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, a także wyzwaniom współczesności, pragniemy zaprosić Państwa do udziału w konferencji „Innowacje w edukacji”, która zorganizowana zostanie w PGE Gigantach Mocy w Bełchatowie 14 listopada 2019r.

 

Organizatorzy:

Partnerzy:

 

 

Patronat Honorowy:

 

 

 

 

 

 

 

 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT