PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zimowe SOS

Za oknem piękna zimowa aura, która sprzyja korzystaniu z wielu aktywności. Szczególnie o tej porze roku, warto zadbać o swoje bezpieczeństwo. Czy pamiętacie, czego należy się wystrzegać o tej porze roku? Jakie niebezpieczeństwa czyhają w trakcie zimy? O czym należy pamiętać, uprawiając zimowe aktywności? Z jakich elementów powinien się składać strój na chłodne dni? Warto przypomnieć również numer telefonu ratunkowego, który może okazać się przydatny w trakcie mroźnych wypraw. Na te wszystkie pytania znajdziecie odpowiedzi w interaktywnej tablicy #thinklink ZIMOWE SOS.

Zapraszamy do odkrywania, poznawania i dobrej zabawy. 

Wybrane materiały źródłowe pochodzą ze strony: Pixabay.

 

#edukacja #dzieci #podstawówka #edukacjawczesnoszkolna #edukacjaonline #edukacjahybrydowa #interaktywnie #dladzieci

 

 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT