Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Oferta dla uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych oraz gimnazjum

WARSZTATY EDUKACYJNE

Oferowane przez nas warsztaty edukacyjne stanowią doskonałe uzupełnienie wiedzy zdobywanej w szkole. Dopasowane są one do potrzeb młodzieży. Nasi edukatorzy przy pomocy aktywnych metod nauczania, rozbudzają ciekawość i zainteresowanie prezentowanym tematem, udowadniając tym samym, że nauka wcale nie musi być nudna. Uczniowie nauczą się współpracy ale i współzawodnictwa, rozwijają zmysł dotyku i wyobraźnię, tworząc prace plastyczne. Oswajają się z trudnym naukowym słownictwem. Naszym celem jet nauka przez doświadczanie.
Czas zajęć: 1,5 godziny

PROJEKCJA FILMÓW EDUKACYJNYCH PRODUKCJI DISCOVERY SCIENCE
Discovery Science to nie tylko nasz partner, ale przede wszystkim niekwestionowany lider wśród marek mediowych, nadający filmy dokumentalne i programy popularnonaukowe poświęcone szeroko pojętym naukom ścisłym i przyrodniczym.

Zapraszamy do obejrzenia filmów informujących o historii powstania węgla brunatnego oraz produkcji energii elektrycznej, dokumentujących działalność gigantów branży paliwowo-energetycznej - Elektrowni Bełchatów oraz Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów - oddziałów PGE Górnictwa i Energetyki Konwencjonalnej S.A., a także Elektrowni Wiatrowej Kamieńsk.
Brytyjscy filmowcy oraz prowadzący program Jonny Smith dotarli do bełchatowskich zakładów, gdzie mieli możliwość m.in. przyjrzeć się jednym z największych maszyn przemysłowych na świecie i przejechać się olbrzymią, ważącą niemalże 7,5 tys. ton koparką.
Czas emisji: ok. 20 min.

Zwiedzanie możecie Państwo połączyć z innymi atrakcjami, spędzając u nas cały dzień. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zachęcamy do zapoznania się z filmem prezentującym naszą działalność - prosimy kliknąć tutaj.

 

 

Rezerwacji i zakupu biletów wstępu można dokonać ON-LINE .   Rezerwujący, który prawidłowo wypełnił formularz rezerwacyjny otrzyma potwierdzenie przyjęcia rezerwacji na podany w formularzu adres mailowy. Po otrzymaniu e-maila, należy dokonać zapłaty za zarezerwowane bilety w terminie do 90 dni od momentu rezerwacji, jednakże nie później niż 5 dni przed terminem wizyty.
Ewentualne pytania prosimy kierować drogą mailową na adres rezerwacje@gigantymocy.pl, bądź telefonicznie pod numerem 44 635 19 22, 503 119 739.

 

nowa-sala-warsztatowa-nowa-jakosc-nauczania

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT