Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Oferta dla klas I-III szkół podstawowych

WARSZTATY EDUKACYJNE

Oferowane przez nas warsztaty edukacyjne stanowią doskonałe uzupełnienie wiedzy zdobywanej w szkole. Dopasowane są one do potrzeb dzieci w różnych grupach wiekowych. Nasi edukatorzy przy pomocy aktywnych metod nauczania, rozbudzają ciekawość i zainteresowanie prezentowanym tematem, udowadniając tym samym, że nauka wcale nie musi być nudna. Dzieci uczą się współpracy ale i współzawodnictwa, rozwijają zmysł dotyku i wyobraźnię tworząc prace plastyczne. Oswajają się z trudnym naukowym słownictwem. Naszym celem jest nauka przez zabawę.
Czas zajęć: 1,5 godziny

PROJEKCJA BAJEK – PRZYGODY KROPELKI
Bajki te nie tylko bawią dzieci, ale też uczą, w przystępny sposób przekazując podstawową wiedzę z zakresu przyrody. Dzieci dowiedzą się, czym jest para wodna, lód, śnieg oraz poznają drogę kropli wody od deszczowej chmury do domowego kranu. Stany skupienia wody przestaną być tajemnicą dzięki obrazowym przykładom, a sympatyczna kropelka stanie się przewodnikiem w świecie skomplikowanych zjazwisk fizycznych. 
Czas emisji: ok. 20 min.

Zwiedzanie możecie Państwo połączyć z innymi atrakcjami, spędzając u nas cały dzień. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Zachęcamy do zapoznania się z filmem prezentującym naszą działalność - prosimy kliknąć tutaj.

 

 

Rezerwacji i zakupu biletów wstępu można dokonać ON-LINE .   Rezerwujący, który prawidłowo wypełnił formularz rezerwacyjny otrzyma potwierdzenie przyjęcia rezerwacji na podany w formularzu adres mailowy. Po otrzymaniu e-maila, należy dokonać zapłaty za zarezerwowane bilety w terminie do 90 dni od momentu rezerwacji, jednakże nie później niż 5 dni przed terminem wizyty.
Ewentualne pytania prosimy kierować drogą mailową na adres rezerwacje@gigantymocy.pl, bądź telefonicznie pod numerem 44 635 19 22, 503 119 739.

 

nowa-sala-warsztatowa-nowa-jakosc-nauczania

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT